Мандрівники зі Сходу

Мандрівники зі Сходу

Діти

Друзі! Наш АКЦентр, а точніше Олені Святого Миколая -  спільно з Фондом Жадана запускають на Спільнокошті чудовий проект: "Мандрівники зі Сходу".

З чого все почалось?

Зібрались ми якось разом - Олені Святого Миколая і Благодійний фонд Сергія Жадана. "Олені" розповіли, як напередодні Нового року збирали і розвозили подарунки дітям, що живуть на лінії розмежування. 1600 подарунків для дітей із 20 сел і містечок.
Лише одне бажання не виконали казкові "Олені". Від дітей Золотого Луганської області прийшов лист, в якому вони розповіли про свою мрію - побачити і познайомитись з власною країною.
Ми загорілись ідеєю здійснити цю мрію і влаштувати для дітей незабутню подорож.
Так і виник наш спільний проект, який ми назвали "Мандрівники зі Сходу".

Діти Золотого

Якщо двома словами, сенс у тому, щоб з вашою допомогою втілити мрію дітей випускного класу Золотівської гімназії (прифронтове місто Золоте, Луганська область): побачити свою країну: Проїхатись її містами, відчути її, аби свідомо вибирати власне майбутнє: де жити, чим займатися, де навчатися.

 

Планується подорож маршрутом Золоте – Харків – Львів – Чернівці – Одеса – Запоріжжя.

Це будуть не просто прогулянки містами, а насамперед мотивуючі знайомства з різними знаковими людьми, походи в музеї й театри, цікаві й складні розмови. Діти відвідають Одеський художній музей та Одеський національний академічний театр опери та балету, Чернівецький національний університет, Харківський Навчальний центр «ЛандауЦентр» та Центр сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр», Національний заповідник «Хортиця», Львівську ратушу та багато іншого; зустрінуться з письменниками і музикантами, з художниками і спортсменами, познайомляться з молоддю з інших регіонів країни...

Карта Мандрівки

Разом це зробити цілком реально. Долучайтесь! Подробиці - за посиланням.