Про нас

Дом там, де на тебе чекають

Адаптаційно-культурний центр АКЦентр - це команда однодумців, що здійснює адаптаційні, освітні, культурні та творчі проекти. Ми працюємо для дітей та дорослих.

У нас є юридичні та психологічні консультації, перекваліфікація, комп'ютерні курси, бізнес- і психологічні тренінґи, дитячий ігровий майданчик, підготовка до школи, Кіношкола, репетиторські заняття для школярів, мовні курси, Петриківський розпис, живопис, глинотерапія і багато іншого.

Ми сподіваємося, що наші проекти сприяють поліпшенню якості життя переселенців із зони АТО, Криму і корінних жителів Харкова і України в цілому.

Ми маємо надію, що АКЦентр допоможе в адаптації переселенців і пом'якшенні процесу їхньої інтеграції до життя нашого міста.

Ми хочемо створити спільноту однодумців, об'єднаних схожими гуманістичними цінностями: визнання людської гідності, рівність, взаємодопомога, культурні цінності, свобода совісті!

Для реалізації наших цілей ми відкриті до співпраці з тренерами і педагогами, творчими людьми, які готові брати участь у наших проектах і пропонувати свої.

Також ми вважаємо, що події, які відбуваються на сході України, значно вплинули на життя кожної людини, і ми докладемо всіх зусиль для того, щоб допомогти всім нам впоратися зі стресом, який увірвався до нашого життя.

Графік роботи центру: з понеділка по суботу з 9.00 до 20.00

Наша адреса: Харків, вул. Лермонтовська, 3.

Довідки та запис на курси по телефону:

+38 093 307 79 08

Наша електронна адреса:

accentre.kh@gmail.com