Олені Святого Миколая знову в дорозі

Листи дітей

Святий Миколай їде туди, де на нього чекають.
Навіть коли там небезпечно. Його Олені не лякаються звуків пострілів – бо дітям потрібне Свято та подарунки!
За офіційними даними, у прифронтовій cмузі Донецької області постійно перебуває близько 10 000 дітей, у прифронтовій зоні Луганщини – близько 4 000.

Листи дітей
І саме для цих дітей, що мешкають на кордоні з війною, ми хочемо зробити СВЯТО. Як і минулого року. Але тепер дітей і населених пунктів в оленячому маршруті буде ще більше. Бо ми протягом минулого року своєю мобільною бригадою приїздили до них у гості, робили майстер-класи, ігри, фестивалі, познайомилися, а з багатьма і подружилися. Вони - мешканці невеличких селищ, куди не так часто хтось доїздить. А діти там живуть, і в них - більше трьох років - війна. У багатьох із них не було ніякого життя без війни. У інших - війна йде протягом половини життя.

Листи дітей 2
І тому команда АКЦентру вже вдруге перетворюється на Оленів Святого Миколая - щоб зібрати та привезти тисячу подарунків для тисячі дітей. А може - дві тисячі. Бо ми ще не отримали всіх листів, малюнків і прохань.

Листи дітей 3

"ЧОГО МИ ПРАГНЕМО?
ЯКА ГОЛОВНА МЕТА АКЦІЇ?
Ми прагнемо привернути увагу до тих, хто мешкає поряд із війною.
Ми хочемо показати, що забутих дітей не буває!
Ми бажаємо довести, що вся Україна та Харків зокрема підтримує тих, хто опинився в небезпеці, підтримує дітей України!"

Листи

Так ми писали в минулому році.
Так і є зараз.
За цей рік ми пройшли великий шлях. Бо Олені - вони були розвідниками. А потім - були наші мобільні бригади, і ці діти і дорослі стали для нас зовсім рідними. Ми з ними грали, мріяли, малювали майбутнє. І вони чекають на свято.
В минулому році подарунки отримало більш 1100 дітей. В цьому - буде ще більше, бо ми додаємо ще кілька населених пунктів до свого списку.
Наш Оленячий список дитячих мрій потрохи заповнюється, заходьте, дивиться!
 

РАЗОМ – ЗМІНЮЄМО СВІТ!

Хто бажає приєднатись до Оленячого проекту - будь ласка, Карта волонтера АТО Приватбанка 4149 4378 5177 2507, Даценко Светлана, проект "Олені Святого Миколая"