![Кадр](/sites/default/files/styles/large/public/2017-01/%D0%90%D0%B2%D0%B0.jpg?itok=v6BVuaRp)
З 3 по 9 січня в АКЦенре проходив фантастично прекрасний проект "Зимова кіношкола". Це стало можливим завдяки підтримці Посольства Республіки Австрія в Україні, яке надало фінансування на проведення проекту.
Що ж за проект "Зимова кіношкола"?
3 січня до Харкова приїхали 4 команди дітей з Тошківки, Горського, Сєвєродонецька та Кривої Луки. Саме ці команди перемогли в конкурсному відборі, вчасно надіславши мотиваційні листи та творчі роботи.
АКЦентр, а особливо викладачі та учні нашої кіношколи зустріли дітлахів, і відразу ж почалися заняття. Адже всього за 7 днів студентам кіношколи потрібно було познайомитися з професіями кінорежисера і журналіста, сценариста і оператора, актора і монтажера. І не тільки познайомитися, але й зняти свій перший фільм!
А ще ж треба подивитися на Харків, побувати в театрі, сходити на екскурсію, познайомитися і поспілкуватися з новими друзями ... Як все встигнути?
Почали з документальної журналістики і всі разом зняли загальну роботу - Самопрезентацію кожного з учасників.
Однією з цікавих особливостей проекту стало те, що учні кіношколи АКЦентра, які займаються зйомкою фільмів вже цілий рік, вперше спробували себе в ролі викладачів: вчили тримати камеру і вибудовувати кадр, давали поради з написання сценарію, знімали разом зі своєю групою, монтували відзнятий матеріал... Вони передавали знання ровесникам, і це ще більше мотивувало дітей - і тих, і інших!
![Учителя](/sites/default/files/inline-images/%D0%AE%D0%BD%D1%8B%D0%B5%20%D1%83%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8F.jpg)
Ось які ролики вийшли у хлоп'ят!
Гірське
Сєвєродонецьк
Крива Лука
В останній день відбувся загальний перегляд фільмів, підлітки апплодували одне одному, кожен отримав сертифікат про участь в проекті і кожна команда отримала у подарунок справжню відео камеру, щоб продовжувати займатися вдома.
![Общий просмотр фильмов](/sites/default/files/inline-images/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BC%D0%BE%D1%82%D1%80%20%D1%84%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg)
![Заключительный тренинг](/sites/default/files/inline-images/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BC%D0%BE%D1%82%D1%80%202.jpg)
Прощання було важким - підлітки дуже прив'язалися один до одного, встигли подружитися!
Але попереду нові фільми і нові зустрічі. У Кривій Луці вже щосили кипить робота.
![Кривая Лука продолжение проекта](/sites/default/files/inline-images/15977685_574800692716344_2262997661876740207_n.jpg)
- Щоб додати коментар, увійдіть