Великий оленячий звіт

Подарунок

І нарешті ось він - ВЕЛИКИЙ ОЛЕНЯЧИЙ ЗВІТ!

Дитяче свято в Миронівському
Проект "Олені Святого Миколая 2018" тривав 2 місяці - з середини листопада 2017 до середини січня 2018 року.

Мяч исполнения желаний
Місцеві волонтери та вчителі зібрали та прислали 1630 листів від дітей, що живуть уздовж лінії розмежування - Святому Миколаю. Ми оцифрували їх і склали таблицю дитячих бажань, опублікувавши посилання на неї на нашій сторінці.

Лист
Ви надіслали нам 1475 адресних подарунків, а ще 155 ми купили за гроші, які ви перевели на карту, на рахунок, принесли особисто.

Наплечник для малечі
Ми отримали більше 300 посилок і доставок Новою Поштою з 49 міст і селищ. Ми вели мапу проекту! На мапі різнокольоровими фігурками оленів позначені населені пункти, звідки надходила допомога Оленям Олені Святого Миколая. Як бачите - допомогли Миколаю зробити цю величезну справу не тільки харків'яни, але й люди з усіх куточків України. І не тільки України: подарунки приходили з Іспанії, Італії, Монако, США, Канади, Мексики, Німеччини - їх можна побачити на мапі повного розміру:

Мапа Олені Святого Миколая 2018

У самий пік ми отримували більше 30 посилок за добу!
Ми розшукували, поки не знаходили, кожний відсутній подарунок перед кожним виїздом - яким би незвичайним він не був. Тут можна згадати Японські та Американські солодощі, прапор Німеччини, зелену сукню на 12-річну дівчинку з невідомим розміром, годинник з зозулею ... Фігурку Джека Горобця так і не знайшли. Замінили піратським кораблем з фігурками піратів. А цей хлопець отримав 3D-ручку, про яку мріяв.

омріяна 3D-ручка

А дівчинка з Новоїванівки отримала справжню скрипку, яку подарував їй Київський симфонічний оркестр Філармонії!

Скрипка
Гарантовано діти НЕ отримали тільки гіроскутерів і айфонів. Все інше, навіть найнеймовірніше - ви прислали!
ролики

Велика сила дитячої мрії в Диво. Пише Ольга з села Ласточкіно:
«Коли син писав листа, я його готувала, що може і не бути такого подарунка. Але тепер розумію, що він навіть і не думав, що годинник не зможуть привезти! На Новий рік ми йому подарували грошики, і я йому запропонувала поїхати купити годинник. Але він, подивився на мене і сказав: «Навіщо мені потім два годинники? Я буду чекати свого !» Ось так дитяча мрія перетворилася в реальність. Виявилося, що діти дійсно повірили в чудо більше, ніж батьки!»

годинник
На Карту Приватбанку 4149 4378 5177 2507 і на рахунок АКЦентру за ці 2 місяці прийшло 192 791 грн. Ще 57 000 нам дали готівкою.
Дівчинка з мішкою

За час проекту Олени зробили 5 виїздів у 22 населених пункти на як мінімум 3-х машинах кожного разу (інакше ми не відвезли б усі подарунки!) На пальне пішло 29009 грн. Ще 3180 грн. пішло на терміновий ремонт машин.

Пірат з подарунком
На придбання подарунків (іграшок, спортінвентарю, фруктів і солодощів) ми витратили 160 969 грн. Близько 6 000 пішло на логістичні витрати. І ми покрили оренду і комуналку за грудень, інакше весь проект був би неможливим. У нас залишилося 27 000, які ми з вашого дозволу витратимо на оренду приміщення в січні і на лютневі мобільні бригади. Вже зараз у нас запитують "Чи скоро ви приїдете знову?"

Ласточкино

Ми хочемо ще раз подякувати всім-всім-всім, хто брав участь в нашій акції передачі тепла з рук в руки: і хлопчика з Дніпра, який наколядував трохи грошей в свята і поділився з дітьми Донеччини своїми солодощами, надіславши їх Новою Поштою, і бабусі, яка кілька разів приносила в АКЦентр для діток в`язані власноруч теплі шкарпетки і рукавиці; і тим, хто спеціально їхав на ринок, в магазин, щоб вибрати подарунок дитині, писав теплого листа або листівку; і людям, які змогли купити і надіслати по 40 подарунків для різних дітей. Ви - величезні молодці і у нас з вами все вийшло!

Вещи для сестренки

Sapronov Yuri, завдяки Вашому посту у ФБ до справи Оленів приєдналось багато нових людей! Дякуємо!

Село Орловка

Alesya Skalozub, Ви - Оленяча легенда, бо зробили те, у що ми самі не вірили!

Дівчинка з телефоном

Анна Гордієвська, ми вдячні Вам, як і 40 дітей, які отримали чудові подарунки від Вашої родини!
Дівчинка зі Щастя

Спасибі Mykhaylo Kobtsev і всій команді за солодкі подарунки та допомогу в доставці!

Машинка

Допомога від вас була вчасною та дуже важливою!

олені з солодощами та машинкою

 

Дякую новим Оленям, які поїхали з нами на своїх навантажених подарунками машинках до дітей через всі блокпости, ніч, негоду - Dominique Rouvinet, Андрій Полішоп, Вадим Фаріон, Олена Швидка.

Олени
БФ "Харків з тобою" - ви ще раз показали себе справжніми друзями!

Святий вогонь
Спасибі відважним дівчатам-фотографам, які відобразили результат - славні щасливі обличчя дітей: Alena Grom (Олень Гром!) І Анна Гін.
Andrey Volokita і Anna і Рудольф Гельфанд, Ірина та Костянтин Шпита, Анастасія та Віталій Рутус, Marichka Kolomiiets, Vladimir Tsoi, Тарас Рейка,
MobyDev, Playtech Kiev, Videal, Київміськбуд, Нафтогаз України - Naftogaz, TEAM, Корпорація "Ранок", Ранок Креатив, NIX Solutions Ltd, Formula Estate, Limited Liability Company, TOKA Ukraine, Гімназія "Очаг", Школа № 2, КЗ Люботинський школа-інтернат "Дивосвіт" та багато-багато-багато інших - величезне спасибі!!!

Дівчатка на святі

І наостанок, головне для нас - навіть не самі ці подарунки, якими б чудовими вони не були. Вони - тільки акумулятори тепла, тільки привід поговорити про нашу країну та мрії, про щастя та вдячність, про співчуття, про єдність, про війну та мир, про дітей та дорослих.
А ще хочу сказати: цей проект - найяскравіший з наших проектів. Але він - тільки верхівка айсбергу, тільки маленька частина нашої повсякденної роботи. І не тільки АКЦентру - а й багатьох волонтерів та соцпрацівників на лінії розмежування, які в дуже важких умовах намагаються робити життя дітей більш яскравим.
І ще раз - дякую всім вам, друзі. За допомогу і за довіру!

Наша команда