ВЕЛИКИЙ ОЛЕНЯЧИЙ ЗВІТ 2019 – 2020

Дівчинка і бульбашки

Отже, друзі, ми з вами вчетверте зробили майже неможливе: зібрали і подарували дітям, які живуть поруч із війною, 1325 адресних + 505 неадресних подарунків. Також провели дитячі інтерактивні свята в 33 селищах Донецької і Луганської областей вздовж лінії розмежування: Новотошківка, Стахановець та Катеринівка, Родина, Золоте, Світличне, Кримське, Луганське, Троїцьке, Тошківка, Артема, Войтове, Тепле, Кондрашівка, Вільхове, Трьохізбенка, Врубівка, Нижнє Луганської області та Ласточкіно, Муратово, Первомайське, Нью-Йорк, Торецьк, Орлівка, Уманське, Тоненьке, Семенівка, Бердичі, Селідово, Майорск і Бахмутка, Зайцево і Жованка Донецької області.

Олені і діти
Ми щиро дякуємо кожному справжньому чарівникові, який обрав дитину, придбав та надіслав адресний подарунок для неї, або переказав гроші на подарунки на картку Приватбанку або на рахунок Pay Pall, нашу кнопку для благодійних пожертв на сайті АКЦентру або на сайті ГО «ВО «Українські Рубежі». Завдяки вам жодна дитина на святах не залишилась без подарунку!

Дівчинка з бульбашками
Ми щиро дякуємо співробітникам фірми SUNOIL за надане пальне для всіх святкових виїздів.
Ми щиро дякуємо нашим партнерам і спонсорам із Nova Ukraine за можливість здійснити досвяткові виїзди, попрацювати з дітьми, надати їм психосоціальну підтримку та зібрати листи-побажання до Святого Миколая, а також за можливість придбати і подарувати дітям такі цінні подарунки як 2 електрогітари, спортивне приладдя, 7 велосипедів, смарт-часи та колонки.

Діти Кримське
Ми щиро дякуємо фірмам-партнерам, які долучились до проекту і силами своїх співробітників зробили дітям чудові подарунки! Дякуємо MobiDev Team, Waverley Software, Team International, Fulcrum software, BetterMe, Алиса интернет магазин детских товаров Юнісеф (Київський офіс), Сільпо (Київський офіс), LULU Software, EvoPlay, Jiji (Genesis), ABInBev Efes (Харків), BookSpace, IT компания Dysnix.com Корпорація "Ранок" а також Благодійний фонд Сергія Жадана, БФ "Харків з тобою", Гуманитарная миссия "Пролиска", Харківський прес - клуб
Також щиро дякуємо родинам Анна Гордиевская Alesya Skalozub Денис Погорелов Артем Дуда Yelena Skorik, Терзи - без вас ми би не впорались!
Дякуємо всім, хто читав, репостив, хвилювався, співчував!
А ще - всім тим, хто працює на межі з війною, вчителям, волонтерам, соцпрацівникам. Всім, хто організовував свята, збирав дітей, годував Оленів. Тих, хто опікується дітьми, хто тримає Україну там, де це найважче робити.. Без вашого непомітного подвигу, який ви творите кожного дня, взагалі нічого б не відбулося. Наші дорогі Валентина Назарова Данилкина Марина Olga Boyko Мария Валентиновна Галина Еремеева Elena Vinokurova Елена Макаренко Tatiana Krasko Юлия Папущук і всі-всі-всі!
І велика наша подяка батькам - за розуміння і терпіння. А головне - за те, що не злякалися хоч на мить відчути себе дітьми!
Подяка нашим Оленям тилу, які пакували, забирали з пошти, купували, робили списки - і ми завдяки ним майже нічого не загубили і не переплутали цього разу. Ленчик Десюшка, Галя і Dmytro Leontiev, Roman Panarin, Inna Achkasova Юрій Уманський - ви круті!
Подяка нашим водіям, за сумісництвом - фотографам - Vadym Farion Юрий Немыкин Борис Редін. І Илья Балашов та Даніель Яворович (Daniel Yavorovych) самі знаєте, за що).
За те, що свята були змістовними, яскравими, та ще й мали терапевтичний ефект - подяка Екатерина Шуталева та Мария Сусла
Команда Святих Миколаїв цього року була великою - це Максим Дудник Aleksey Almazov та Misha Marmur, і вони супер!

Дівчинка і Святий Миколай

Ті люди, які відгукнулись і організували подорож до Вінниці і до Львова дітям із Кримського і Бахмутки - велике-превелике дякую від Оленів! Ви зробили все самі, ми тільки спостерігали за мандрівниками!
Anna Aladjalyan , Єгор Житняков - передайте, будь ласка, подяку всім, хто зробив це диво!

Діти в подорожі

За ці фото - велика подяка Leonid Logvynenko.
А ще - подяка за інформаційну підтримку Накипело та UA: Суспільне Мовлення

Діти

Ми не в змозі назвати всіх в одному дописі. Тому велике прохання - допоможіть нам ще раз, поширте допис і позначте тих, кого ми не назвали. А тим, кого нема в ФБ - просто так передайте, від нас!

Олені і діти

Тобто - Олені закінчились - хай живуть Олені!
Ми нікуди не подінемося, а продовжуємо працювати на лінії розмежування, як і робили це вже понад 4 роки - не тільки (і не стільки) в свята. На нас чекають, ми потрібні, і дітям, і дорослим.
А нам потрібна ваша підтримка.
Не тільки напередодні свят, а протягом всього року.
Ми мріємо про постійних партнерів та спонсорів. Бо ж допомагати дітям України можуть не тільки великі міжнародні фонди, а й громадяни України. Ми відповідаємо за те, що свою частку роботи зробимо якісно, бо в нас є певний досвід, знання, вміння та бажання це робити. Потрібні ресурси і підтримка від суспільства.
Це наші діти.
Вони повинні вирости щасливими і розумними.
А ще - вирости українцями.
І ми з вами можемо в цім допомогти.