Неймовірні пригоди мандрівників з Тошківки у Харкові

Екскурсія з Максом Розенфельдом

Нам так сподобалось мандрувати разом із дітьми, що  Благодійний фонд Сергія Жадана та Українські Рубежі, АКЦентр запросили до Харкова дітей зі Тошківки, що знаходиться на лінії розмежування. Приготували цікаву і різноманітну програму, домовились з хостелом і кафе, запросили найкращих екскурсоводів.  І ось, 28 жовтня 13 дітей у супроводі двох дорослих приїхали до Харкова.  

Діти з Тошківки

Ура! Наші тошківські мандрівники у Харкові! Дякуємо ресторанові «Берлін», діти ситі!

Обід у кафе "Берлін"

Знайомство з Трипільською культурою, прогулянка виставкою ретро-автомобілей, селфі на тлі харківського стріт-арту та лекція у планетарії. Насиченим вийшов перший день для Тошківських мандрівників!

Виставка Трипільської культури

Селфі на екскурсії по харківському стріт-арту, яку провела дивовижна Марина Конєва.

Стріт-арточки

Це Харків!

Харків вражає

День другий! Тошківські мандрівники знайомилися з філософією Григорія Сковороди у Харківський літературний музей та захопливо блукали містом з Экскурсии по Харькову с Максом Розенфельдом.

Діти в літмузеї

Максим Розенфельд чудовий. Цих підлітків не так легко чимось зацікавити. А його вони слухали, запитували. Одеські скаути і наша Тошківка дивились сьогодні на Харків, його історію, взагалі історію і трохи – на самих себе.

Екскурсія з Максом Розенфельдом

В останній день знайомства з Харковом тошківські мандрівники пізнавали дива науки в інтерактивному Навчальний центр «Ландау Центр» Каразінського університету, дивились мультфільм у Планета Кіно, а потім поїхали до АКЦентру.

Діти у Ландау центрі

Вечір вівторка  наші Мандрівники із Тошківки провели в АКЦентрі, і він не скінчився до самої ночі. Бо Мафія з новими друзями – дорослими і підлітками АКЦентру та майстер-клас з розпису на одязі з Ленчик Десюшка – це неймовірно цікаво! І дуже важко закінчити!

Мафія в АКЦентрі

Майже всі мандрівники повезуть додому футболочку, розписану власноручно.

Футболочки

І чудові малюнки від нашої художниці Світлани.

Малюнки-подарунки

І вже майже домовились з новими друзями про наступну зустріч на Мафії в Северодонецьку!