Мобільні бригади АКЦентру: лютий 2018

Глинотерапія

Оленяча робота подовжується лютневим виїздом мобільних бригад.

Врубівські дітлахи

Дякуємо всім, хто взяв участь в зборі гуманітарної допомоги для жителів лінії розмежування! І спасибі всім, хто жертвував гроші на Оленів - залишок цих грошей дав нам можливість поїхати до дітей і попрацювати там в лютому. А працювати треба, бо там є діти, котрі взагалі ніколи не бачили мирного життя. Ось такі:

Малишка

Війна йде вже 4 роки, а їм тільки 2.

Малюк
Виїзд великий, розповідати про нього будемо поступово. Отже, вчора на світанку наші психологи, игротехники і арт-терапевти завантажили в багажник і причіп Домініковської автівки гуманітарку, відра з глиною і інші матеріали для роботи з дітьми та вирушили на Схід.

Загрузка

Ось і Ізюм - тут традиційний сніданок, невеликий перепочинок - і на фінішну пряму.

Команда в дороге

Врубівка і Тошківка. Там ми працювали весь минулий рік, діти знають нас і чекають. Тим більше, що до Тошківки ми приїхали з довгоочікуваними «Котами-вояками», спасибі, видавництво «Асса»!

Діти радіють "Котам"Тошковка и Коти-вояки

Розповідає психолог, Катерина Черепова: «Багато роботи з дітьми. Глінотерапія, Цигун і Мафія для доросліших. Індивідуальні консультації для батьків, педагогів і підлітків. Якщо розбавляти сухий звіт емоціями, то нам, звичайно ж, раді. Нас чекають і ми відчуваємо багато подяки у відповідь. В кінці відчуття наповненості і свідомості наших дій. Однак, щоразу приїжджаючи сюди, за кадром мого сприйняття ховається менш приваблива частина. Та, де багато жаху, печалі і безсилля вгамувати до кінця біль тих, що живуть тут, і свою в тому числі ... ».

Мафия не дремлетТошковка 1

Команда Тошківських мафіозі:

Тошківські мафіозі

Глинотерапія во Врубівці:

Глинотерапия

Малюки ліплять:

Малюки ліплять

Ігри з дітлахами

Гра

Сьогодні працювали в Новотошківці, за нулем. Війна тут зовсім поруч. Це нова робоча точка, яка з'явилася у нас після Оленів 2018. Про дітей в Новотошківці: «Діти, першокласники, ліпили півтори години і не могли зупинитися. При цьому вони легко ламають те, що зробили. Ніемає відчуття цінності своїх робіт. Ми думаємо, що це про неміцність, ненадійність і безглуздість світу навколо - тому що таке ж бачили на Родині".

Глина в Новотошківці

І ще робота з глиною

Глина 2

Куди ж без Мафії?

Мафія в Новотошковке

Команда є
Команда склалася

Зимовий шлях
Зимовий шлях

Зараз мобільна бригада працює в Золотому. Далі буде.