Літній освітній табір в АКЦентрі

Діти і вожатий

Цього літа у нас в АКЦентрі відбувся Дитячий освітній табір.

Прогулянка

Ми придумали, зібрали і відпрацювали 14 різних тематичних змін: наукова, біологічна, IT-зміна, англійська, художня, театральна, екологічна, потім все спочатку - і, нарешті, прощальна зміна - Бенефіс табору.

Наукове шоу
Ми починали з 3-4 діточок на зміні, а закінчили 15-ма. За три місяці наш табір відвідали 42 дитини, багато з них були в нас 3 і більше змін.
Ми малювали і будували англійське місто, вивчали наукові прилади та інструменти і вчилися з ними працювати, грали в театр, ліпили з глини, ходили по стропі, познайомилися і потоваришували з величезним і розумним чорним тер'єром Неро, дізналися деякі секрети психології та екології, навчилися надавати першу невідкладну допомогу, займалися дихальною гімнастикою і танцювали бугі-вугі, розбирали непрацюючі фени та кавоварки, майстрували чоловічків з палаючими очима, робили свої листівки на комп'ютері і малювали чарівних котів. Ми багато і з задоволенням грали в "Мафію". Ми гуляли в парку і ходили на екскурсії в Квест-кімнати, в Ботанічний сад, в Літературний музей і музей Науки, Художній музей і музей Дитинства. А ще на театральні вистави! І ми ліпили найсмачніші у світі пиріжки в гостях у "Тітки Моті". Деяким батькам пощастило скуштувати.

Робототехніка
А ще до нас в гості приїжджали Божевільні вчені зі своїм Шоу і Зоопарк з живими тваринами. Майстер-класи у нас вели справжні майстрині, а займалися наукою - справжні вчені.

На стропі
У нас були найпрекрасніші у світі вожаті - запитайте у будь-якої дитини, яка у нас побувала. І найдопитливіші, найактивніші і творчі дітлахи - запитайте у будь-якого вожатого!

Шахи

Ось деякі відгуки батьків про наш літній таборі:
Відмінний табір для дитини. Ми перевірили вже з усіх боків і впевнено говоримо, що дітям тут цікаво і їх тут розуміють. Це важливо, це запорука спокою батьків. Приходьте, буде цікаво!
Юлія Бубела, мама Купави
Англійське місто

"Що для мене успіх установи, яку відвідують діти? Коли моя дочка залишає вдома смарт-годинник з фразою: "Я впевнена, що мій день пройде чудово!" (а значить їй не доведеться мені дзвонити і плакати, як часто бувало), і потім залишає планшет, тому що їй і так цікаво.
Спасибі, Діти в АКЦентре."
Юлія, мама Купави

Купава з квіткою

"Акцентр - наше з дітками найбільше відкриття в цьому році :-) Спасибі величезне всім - вожатим та організаторам, викладачам і чудовим майстриням і майстрам, які проводили майстер-класи, і за чудові екскурсії!!"
Єлизавета, мама Ростика і Ярослава.

Діти на дереві

"Сьогодні дитинча з сумом прощалася з літнім табором... Все дуже сподобалося: і різноманітна програма, і чудове харчування, і якась особлива атмосфера, створена аурою фейочок цього табору: Валюшею, Інною Ачкасовою і Женею Дісс, за це їм окреме СПАСИБІ! !! Будемо чекати з нетерпінням продовження. Дітлахи просто в захваті ..."
Аліса, мама Насті.

Діти

"Забавно, але з усіх міських таборів найбільше М і К сподобався табір в АКЦентрі. Він ламповий, вкрай душевний, без претензій. Прям дуууже славне місце".
Анна, мама Максима і Кості.

Літо закінчилося - і ми починаємо новий проект! Дізнатися докладніше, що ми пропонуємо, і записатися можна тут:

Школа без портфеля

"Дивіться, адже це прекрасно, що освітні проекти примножуються. А цьому проекту особливо хочеться побажати успіху і процвітання, адже це не обіцянки, а перехід практичних напрацювань на новий рівень.
Приходьте, даруйте своїм дітям комфорт і знання без насильства, а собі - впевненість у правильному виборі".
Юлія Бубела, мама Купави

Хлопчик

"Просто класна перспектива! Діти ходили кілька змін в табір Акцентра, бігли туди кожен день з ентузіазмом. Причому треба окремо сказати - до цього гуртки / секції / заняття і т.д. не зацікавлювали. Тут просто здорова атмосфера поваги до дитини, щирості, їм було дуже цікаво з вожатими. А майстер-класи! Засмучувало тільки, що табір літній. А тут такий анонс! :-) Дуже хочеться, щоб вийшло займатися в Акцентрі далі!"
Єлизавета, мама Ростика і Ярослава.