Свято мильних бульбашок

Дівчинка в вишиванці

Мобільні бригади в дорозі

Як і рік тому, Олені Сходу не змогли всидіти спокійно і захотіли привітати своїх старих і нових друзів, які мешкають на лінії розмежування, з Днем Захисту Дітей. Цього разу ми підготували Свято Мильних Бульбашок і звернулися до НРС за підтримкою.
НРС погодився стати нашим партнером і надати нам 450 подарунків та оплатити пальне.
Спасибі НРС!

НРС

Потім нас вчергове дуже виручив БФ "Харків з тобою": вони дали велику машинку, яка була нам дуже потрібна, тому що, якщо вже ми їдемо - треба привезти гуманітарку, і необхідні предмети догляду для людей похилого віку в Петропавлівці, які ми збирали. А ще допомогли знайти другого водія з машиною! Спасибі друзі! Спасибі двом водіям-волонтерам, Вадиму Фаріону і Володимиру Власенко, які не тільки відвезли оленів до дітей, але і в цілості й схоронності повернули назад додому! А ще допомагали і робили чудові фото!

Володя з бульбашками

А тепер про саме Свято Мильних Бульбашок.

Свято

4 червня одна оленяча команда приїхала до Петропавлівки і провела свято для дітей з 1 школи. Тут треба сказати, що на нас чекали, всюди дуже гостинно зустріли і намагалися годувати, але ми поспішали далі, бо дорога вийшла надто довгою.

Школа 1

Потім поїхали до 2 школи. Всі діти, які прийшли на свято, отримали зелені браслетики, мильні бульбашки та подарунки від НРС.

Петропавловка

В цей же час друга команда провела свято для дітей з Нижньої Вільхівці.

Ольховка

Потім проводили свято в Теплівській школі.

Тепловская школа

А потім ми всі приїхали в Войтове і провели Свято мильних бульбашок для хлопців, які живуть там - практично на краю землі.

Войтове

Але на цьому наш день не закінчилася! Разом з нашим місцевим волонтером Лідією ми поїхали розвозити літнім людям різні необхідні предмети - туалетні стільці, ходунки, милиці, палички ... Тому що цим людям теж дуже потрібна наша оленяча допомога. Спасибі, Максим Власов, Валерій Грубник, Наталя Машковіч!

Ходунки
Тепер збираємо ходунки для мешканців Трьохізбенки.

А потім в місцевому Клубі ми вручили подарунки дітям, які відзначилися в проекті "Школа добрих справ" і вручили їм рюкзачки від наших друзів з Франції HUMAN` EAST.

Рюкзачки
5 червня ми всі поїхали в Карбоніт на велике свято в парку, яке відмінно організували волонтери карбонітської філії "Українських рубежів". Там було дуже багато людей з дітьми, і прийшов навіть сам мер!
Свято в парку
Свято пройшло дуже добре, крім ігор, танців і мильних бульбашок були майстер-класи, глинотерапія, дерево бажань.

Глинотерапія
Бажання дітей, які вже не пам'ятають мирного життя. Вони ростуть під час війни.

Бажання

А потім, звичайно, були подарунки! Яких, звісно ж, не вистачило на всіх - на свято прийшли не тільки діти з шкільних таборів, а й малюки.

Подарунки
Але у нас були ще подарунки, які ми привезли з собою - наші останні запаси від БФ "Ранок" і "Ранок - Креатив". Спасибі величезне, ці подарунки нас дуже виручили!

Подарки від Ранку

Після свята в парку ми поїхали в інтернат для особливих дітей в Гірське. Діти, які залишилися на літо в інтернаті, із задоволенням грали, танцювали і ловили мильні бульбашки. Їм дуже не вистачає таких свят! І подарункам діти дуже раділи.


Интернат в Горском

Потім був чудовий ранок у Новоіванівці. Навіть дощ, який весь час намагався піти, не зміг зіпсувати веселощів.

Новоіванівка
Ще Новоіванівка. Танці!

Танок

6 червня - свято в клубі у Врубівці.

Врубовка

Ми передали книжки для дітей села Врубівка від феї Неллі Фурсової волонтеру Олені. Дякуємо, Неллі!

Книжки
Діти во Врубівці дуже творчі, у них є своя танцювальна студія. І, отримавши в подарунок футболочки від НРС, вони виконали нам свій танок!

А потім була Тошківка. Свято біля клубу. Танці, конкурси, мильні бульбашки, подарунки.

Тошківка

10 свят за 3 дні, 20 годин в дорозі... Олені скакали, як коні і втомилися як собаки. Але воно того варто!

Мильні бульбашки

Фото Ірини Алмазової та Вадима Фаріона