Екскурсія для дітей та підлітків: Харковом до Коротича

Юні пілоти

Аероклуб в Коротиче

Все почалося з того, что наприкінці червня ми зустріли керівницю Турістичного інформаційного центру Світлану Рязанову, яка запросила АКЦентр приєднатись до участі в організації цікавої екскурсії для дітей та підлітків переселенців.

Аероклуб вивіска

"Але ж часу залишилось обмаль, екскурсія призначена на 4 липня, а дітей не вистачає. Встигнете зібрати?" - запитала Світлана. 

- А як же! Встигнемо, бо в нас є чудовий адміністратор, діти будуть, - відповіли ми з Євгенією і попрямували до АКЦентру.

Так і сталося. За пару днів список був готовий, і ось 4 липня, не зважаючи на дощик, всі бажаючи зібрались на площі Конституції біля Історичного музею.

Початок екскурсії

Спочатку для дітей провели екскурсію центром Харкова і познайомили з двома річками, які по ньому протікають і зливаються в одну. Місце злиття річок носить назву Стрілка. Це улюблене місце для відпочинку багатьох харків'ян. Так, напевно, було в усі часи з моменту заснування міста.

На Стрелке

Потім всі сіли в великий та зручний сучасний автобус і поїхали до Коротича. Там розташований Харківський аероклуб.

Автобус

Дітям розповіли про історію авіації у Харкові та дозволили полазити по літаках та гвинтокрилах і все подивитися, доторкнутися руками. Це було дуже цікаво!

Гвинтокрил

Сучасний гвинтокрил

Всередині

Всередині цікаво і затишно.

На екскурсії в Коротичі

А потім був ще один маленький сюрприз: діти отримали книжку "Ти та я маємо рівні права", за що щиро дякуємо раднику з питань ВПО Харківської області Ользі Аверіній.

Діти з книжкою

Дівчаткам теж цікаво

Дівчата

Всі отримали книжки

Ще раз щиро дякуємо Харківському міському туристочному інформаційному центру  і сподіваємось на подальше плідне партнерство! 

Фото і відео Володимир Плясунов