Дихальна гімнастика для дітей в АКЦентрі

Цигун в АКЦентрі

А чи знаєте ви, що в АКЦентрі 2 рази на тиждень проходить дихальна гімнастика для дітей?Дитячий цигунНа занятті

Ведуть її наші психологи – Ганна Інюшкіна і Катерина Черепова.

Ганна та Катерина

У Ганни на заняттях діти іноді говорять таке: "ЙогО – це дихальна гімнастика, якою ми займаємося. Якщо не займатися, то все поїдуть до лікарні ..."

Йога

Влітку заняття проходять в дитячому парку "Сонечко", на чистому повітрі.

Влітку

А для Катерини робота з дітьми – нова область. Ось що вона згадує:
«Років 12 тому, за часів свого студентства, я відвідала семінар Шалви Амонашвілі. І дивно, що його поради і рекомендації я успішно забула! А ось серцем пам'ятаю і спираюся на отриманий досвід в роботі з дітьми.

Поради Шалви

* Любити дитину.
* Бачити в ній особистість.
* Навчати його життю, а не просто предмету.
* Чудо не може бути на кожному уроці, але його можна смакувати кожне заняття! І це допомагає витримувати щось нудне, чого в навчанні не уникнути!
* Не оцінювати дитину, але поважати і визнавати.

Весело нам

Вам вже цікаво і ви теж хочете приєднатися?
Телефонуйте адміністратору і записуйтеся!
Телефон АКЦентра 093-30-77-908

Гнучкість

Заняття дихальною гімнастикою БЕЗКОШТОВНІ і більше року проходять в АКЦентрі за спонсорської підтримки Романа з Молдови, за що ми йому дуже вдячні!
Якщо Ви можете і хочете підтримати інший напрямок благодійної діяльності для дітей, підлітків та дорослих з вразливих категорій (підготовку до школи, мовні курси, психологічну та юридичну підтримку, програмування для підлітків, Кіношколу, арт-терапію, Петриківський розпис, комп'ютер з нуля, виїзди мобільних бригад або ще щось) – Карта Приватбанку 4149 4378 5177 2507, Світлана Даценко або через кнопку на нашому сайті.