Мобільні бригади в жовтні

Жовтень_мобільні_бригади

Це був наш останній виїзд мобільної бригади по проекту UNICEF Ukraine. Ми працювали в Петропавлівці і Щасті, Тошківці, Новоіванівці та Врубівці. Проводили глинотерапію для дітей та підлітків, психологічні групи для підлітків, грали в настольні ігри та "Мафію", привозили гуманітарну допомогу від харків'ян та від харківської діаспори Німеччини.

Малюки

Ця красуня загадала бажання для своєї мами. А для себе - там і не змогла нічого загадати.

Бажання для мами

Протягом дев`яти місяців ми спілкувалися з дітьми і дорослими на лінії розмежування, грали, консультували, вчили. У нас з`явилося два нових підрозділа Українських Рубежів - в Карбоніті (Золоте) і в Тошківці. Сподіваємося ще на два :)

Мафія в Новоїванівській читальні

Хочу сказати важливе.
Нічого у нас би не вийшло, якби в селищах, маленьких містах, в клубах - не було би активістів, волонтерів та ентузіастів. Якби місцева влада не підтримувала їхні та наші ініціативи. Якби нам не допомагали харків`яни та наші друзі із інших міст та із різних країн.

Глінотерапія

І ще важливе. Там, де ми працювали - ми потрібні.
Там ще працювати і працювати:

  • Підтримувати дітей та їхніх батьків, створювати їм безпечний простір для розвитку та спілкування.
  • Підтримувати нові осередки - бо в них ще нема нічого, крім печатки та ентузіазму.
  • Підтримувати педагогів, які три роки працюють, незважаючи ні на що.
    Хлопець зі свічкоюСподіваємося на те, що наш проект був не останнім. Ми зробимо все, щоб не залишити без допомоги і підтримки наших дорослих та маленьких друзів. Тим більш, шо зима близько, а це означає, що пора вже збирати подарунки для Олені Святого Миколая