Осінні канікули в АКЦентрі

Виставка Трипільської культури

Це були дуже насичені 5 днів: діти познайомилися з найцікавішими зразками Харківського стріт-арту і спробували помалювати в цьому стилі самі; побували в найцікавішому Музеї Природи, в Музеї Археології, відвідали виставку Трипільської культури. Кожен день у хлопців був МК з образотворчого мистецтва або арт-терапії з різними майстрами. І, звичайно, прогулянки, тренінги з вожатими, ігротека АКЦентра. І цілих 2 квесту, один з яких - барвистий і стрррашний Хеллоувін!

Квест

Перший день Осіннього табору в АКЦентрі вийшов відмінним!
З ранку була екскурсія по харківському стріт-арту з неперевершеною Мариною Коневою.

Екскурсія стріт-арт

Діти в захваті! Особливо сподобалося малювати самим.

Діти малюють
А після обіду у нас відбувся самий справжній командний Квест по літературним творам. Команди угадували персонажів, розшифровували послання, шукали заховані предмети. І все - від мала до велика - залучені і щасливі.

Квест театр

Квест, репетиція казки. Дітям потрібно було зробити постановку заданої казки у заданому жанрі. Вони впоралися відмінно! Жанри були впізнавані, казки - теж!
За підготовку та проведення - величезне спасибі Анні Андрєєвій, нашим чудовим вожатим Тоні і Андрію і всім співробітникам АКЦентру!

Репетиція казки

На арт-терапії з глиною, яку провела наш психолог Катерина Шуталева, був побудований грандіозний і супер-захищений Замок Принца і Замок Феї і мініатюрний Замок Котів.

Арт-терапія з глиною

А старші дітлахи в цей час насолоджувалися Мафією.

Мафія

У вівторок ми відвідали Музей Природи! Це подія, тому що влітку музей працював тільки по суботах і ми туди аніяк не потрапляли, а восени вийшло.

Музей Природи

Арт-скульптура, або арт-композиція - це новітній курс, який придумала наша Ленчик Десюшка.

Арт-композиція

Під час заняття у дітей розвивається фантазія, просторове мислення, вміння працювати з твердими і пластичними матеріалами. Кожен створює свою історію, свій світ, свій мікрокосмос, своїх героїв.

Арт-скульптура

Ось які арт-скульптури вийшли у нашіх хлопців та дівчат!

Маринина скульптура

На занятті з дихальної гімнастики хлопці показували, які вправи вони проходять під час тренувань з різних бойових мистецтв. А справді схоже на танок Гопак!

Цигун

На майстер-класі у Ірини Алмазової діти зробили приголомшливі осінні букети. Дивіться самі!

Букет Купави

Останній день Осінніх канікул в АКЦентре теж був дуже насичений: по-перше, відбулася прекрасна екскурсія на виставку в галереї "АВЕК" - «Спадщина предків: Трипільська цивілізація».

Триполье
Екскурсію провели два чудових екскурсовода-знавця: Марія Щербина і Денис Король. Діти від шости до одинадцяти, допитливі і творчі. Багато вже чули про Шумери та Єгипет. Перепитували, відповідали на запитання. Після наших оповідань про старовину хлопці малювали трипільську символіку.

Тимур

Потім пообідали, пограли в "Мафію", помалювати на МК у художниці Катерини Кравцової.

Хєллоувин в Акцентре

І в костюмах пройшли дуже антуражний хеллоувінській квест. Ну і що з того, що заздалегідь? Свята - вони завжди доречні.

Квест
Був і квест, і ласощі, і екскурси в відповідні традиції Ірландії і Мексики.

Хєллоувин2

Цієї осені збулася ще одна наша маленька мрія.
Справа в тому, що АКЦентр зараз практично не підтримують міжнародні донори. І нам доводиться заробляти і на своє існування (оренду, комуналку, хоча б крихітні зарплати співробітникам), і на добрі справи (наприклад, на виїзди з психосоціальною і гуманітарною допомогою дітям на лінії розмежування). Тому наші освітні табори і заняття в Школі без портфеля стали платними. Це наше соціальне підприємство.
Але до нас як і раніше приходять діти з сімей переселенців і з сімей, які опинилися у важких життєвих обставинах. Кому-то ми можемо зробити знижку, але хтось поки не в змозі заплатити за табір і невеличку суму.
Тому АКЦентр дуже вдячний Роману, який передав нам гроші на 2 путівки в Осінній табір для таких хлопців. І вони потрапили до нас, ходили щодня і залишились дуже задоволені! Спасибі велике, Романе!

Изя и музиканти